Kalkulator OC / AC Ubea

Ubea

Jeżeli korzystasz z multikalkulatora OC / AC, takiego jak Ubea, wystarczy, że wypełnisz jeden formularz, a od razu poznasz składki ubezpieczenia w wielu towarzystwach. Nie musisz więc przedzierać się przez wiele różnych kalkulatorów, zapisywać wyniki i dopiero potem mozolnie porównywać rezultaty. Multikalkulator OC pozwala Ci zaoszczędzić czas, pieniądze i nerwy.

Jakie dane trzeba podać w multikalkulatorze OC Ubea?

W kalkulatorze Ubea nie musisz podawać od razu numeru rejestracyjnego ani PESEL. Pamiętaj jednak, że jeżeli nie podasz tych danych, otrzymasz oferty od nieco mniejszej liczby towarzystw.

Porównywarki ubezpieczeń są bowiem uzależnione od wymagań towarzystw. W multikalkulatorach znajdziemy więc pytania o te dane, które są potrzebne do wyliczenia składki OC w poszczególnych firmach. Niektóre towarzystwa wymagają od razu podania numeru PESEL, a inne nie. Niektóre multikalkulatory decydują się więc także na oznaczenie pola z pytaniem o numer PESEL jako obowiązkowe. Ubea przyjęła inną strategię. Jeśli nie chcesz podać PESEL-u, nie musisz. Nie otrzymasz jednak wtedy oferty od tych towarzystw, które tego wymagają. Oczywiście po wstępnym wyliczeniu składki możesz w dowolnym momencie wrócić do formularza i podać numer PESEL.

Jaka pomoc jest dostępna w multikalkulatorze OC Ubea?

Formularz kalkulatora Ubea jest przejrzysty i zawiera wiele podpowiedzi do pytań. W przypadku wielu zapytań wprowadzono także wstępne odpowiedzi na podstawie tych udzielanych najczęściej przez użytkowników kalkulatora. Dzięki temu wypełnienie formularza jest zdecydowanie szybsze.

Wypełnienie kalkulatora jest także szybsze dzięki temu, że formularz kalkulatora zajmuje tylko jedną stronę.

Jak wygląda zakup ubezpieczenia OC w multikalkulatorze OC Ubea?

Na stronie z wynikami kalkulacji zobaczysz oferty składek od różnych ubezpieczycieli. Jeśli któraś z ofert Ci się spodoba, możesz od razu zakupić polisę przez Internet. Istnieje też możliwość zamówienia kontaktu telefonicznego z konsultantem, jeśli masz jakieś pytanie lub chcesz ponegocjować warunki.

Pamiętaj też, że możesz wysłać rezultaty wykonanej kalkulacji na swojego maila. Dzięki temu będziesz mógł do niej wrócić w dowolnym momencie. Pamiętaj jednak, że im bliżej końca poprzedniego ubezpieczenia, tym są wyższe składki na nową polisę. Nie zwlekaj więc zbyt długo z decyzją.

Porównaj składkę ubezpieczenia OC i AC w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych.

Kalkulatory towarzystw