Kalkulator OC AXA Direct

AXA Direct

AXA Direct kusi kierowców dodatkową zniżką za zakup ubezpieczenia OC online. Sprawdzamy, czy kalkulator AXA jest prosty do wypełnienia.

Jakie dane trzeba podać w kalkulatorze OC AXA?

W kalkulatorze AXA podanie numeru telefonu ani adresu mailowego nie jest obowiązkowe. AXA podkreśla także bezpieczeństwo przekazywanych ubezpieczycielowi danych oraz fakt, że nie wysyła spamu tym, którzy zdecydują się podać maila.

Jaka pomoc jest dostępna w kalkulatorze OC AXA?

Kalkulator AXA Direct zawiera wiele udogodnień pomagających w wypełnieniu formularza. Przede wszystkim obok każdego pola znajdują się dodatkowe informacje pomagające w odpowiednim wypełnieniu formularza. Można także zadzwonić do konsultanta towarzystwa lub zamówić kontakt telefoniczny. Dodatkowo obok pytań o bardziej wrażliwe dane, jest dostępne wyjaśnienie „Dlaczego o to pytamy?”.

Popularne marki samochodu wymieniono na samej górze w pytaniu o rodzaj auta, co wielu kierowcom pomoże w szybkim wypełnieniu formularza. Jeśli natomiast ktoś zapomniał kodu pocztowego, może skorzystać z wyszukiwarki pomagającej go ustalić na podstawie nazwy miasta i ulicy.

Jeżeli odpowiadając na pytania, pominiesz któreś z obowiązkowych, od razu zobaczysz ostrzeżenie.

Na koniec formularza AXA Direct wyświetla przejrzystą zgodę marketingową, w której możesz zaznaczyć na kontakt marketingowy jakimi konkretnie kanałami się zgadzasz.

Jak wygląda zakup ubezpieczenia OC w kalkulatorze OC AXA?

Po wykonaniu kalkulacji AXA umożliwia jej zapisanie. Warto podkreślić, że poszczególne pakiety są przedstawione czytelnie, a w przypadku autocasco są dostępne dodatkowe wskazówki wyjaśniające, co oznaczają poszczególne opcje.

AXA umożliwia rozłożenie płatności za OC na raty. Można także dość swobodnie konfigurować swój pakiet ubezpieczeń, dodając do niego dodatkowe polisy takie jak ubezpieczenie szyb czy NNW.

Polecamy

Porównaj składkę w AXA Direct z wieloma innymi ubezpieczycielami.

Kalkulatory towarzystw