Kalkulator OC MTU24

MTU24

MTU24 to marka ERGO Hestii nastawiona przede wszystkim na sprzedaż ubezpieczeń przez Internet. Sprawdzamy, czy kalkulator MTU24 dobrze spełnia swoje zadanie.

Jakie dane trzeba podać w kalkulatorze OC MTU24?

Wielu właścicieli samochodów może zniechęcić fakt, że podanie numeru telefonu jest konieczne dla poznania składki.

Co gorsza w kalkulatorze nie jest zaznaczone, które pytania są obowiązkowe, a które nie. Nie wyświetla się też żadne ostrzeżenie, jeśli pominie się wymagane pole. Dopiero po kliknięciu przycisku "Dalej" takie ostrzeżenie pojawia się na ekranie.

Jaka pomoc jest dostępna w kalkulatorze OC MTU24?

Część danych do kalkulatora można wprowadzić, skanując kod AZTEC, co przyspiesza nieco jego wypełnienie.

Przy pytaniach w kalkulatorze MTU24 znajdziemy także wskazówki mówiące o tym, jak wypełnić dane pole.

Mimo że formularz jest dość krótki, jego wypełnienie i wyliczenie składki może nam zająć nieco czasu. Po każdym pytaniu o rodzaj pojazdu system analizuje bowiem odpowiedź, aby dopasować następne pytanie. Dość długo trwa też samo wyliczenie składki przez kalkulator.

Jak wygląda zakup ubezpieczenia OC w kalkulatorze OC MTU24?

Osoby zainteresowane także autocasco powinny zwrócić uwagę, że na stronie z wynikami kalkulacji mogą wybrać jedynie między AC Mini a AC Pełnym (w tym drugim wariancie można jeszcze podjąć decyzję co do sposobu likwidacji szkody). Innych warunków nie możemy dopasować od razu.

Należy także być przygotowanym na to, że krótki pierwszy formularz oznacza, że uzupełnienie danych już po wyborze konkretnej oferty zajmie dość sporo czasu.

Polecamy

Porównaj składkę w MTU24 z wieloma innymi ubezpieczycielami.

Kalkulatory towarzystw