Kalkulator OC Link4

Link4

Link4 jako pierwszy ubezpieczyciel w Polsce sprzedawał polisy OC przez Internet. Sprawdzamy, czy łatwo wypełnić kalkulator OC / AC pioniera sprzedaży online w naszym kraju.

Jakie dane trzeba podać w kalkulatorze OC Link4?

Link4 nie wymaga podania od razu imienia, nazwiska, numeru telefonu ani maila. Jeżeli jednak poda się choć jedną z tych danych, to trzeba już podać wszystkie (w tym numer telefonu co nie powinno być konieczne w przypadku sprzedaży online).

Warto podkreślić, że Link4 już w trakcie kalkulacji pyta się, czy właściciela auta interesuje tylko OC czy cały pakiet OC + AC. Jeśli chcesz kupić jedynie OC, ubezpieczyciel nie będzie Cię pytał o te dane, które są potrzebne tylko do wyliczenia składki autocasco. Oczywiście jeśli zmienimy zdanie, to po wykonaniu kalkulacji można wrócić do formularza i uzupełnić te informacje, które są potrzebne do obliczenia AC.

Jaka pomoc jest dostępna w kalkulatorze OC Link4?

Link4 na samym początku przedstawia przejrzyście wszystkie kroki, które trzeba wykonać, aby zakupić polisę online.

Obok poszczególnych pytań znajdziemy wskazówki wyjaśniające jak wypełnić dane pole. Dodatkowo obok pytań o wrażliwe dane znajdują się wyjaśnienia "Dlaczego o to pytamy?". W dowolnym momencie można także zamówić kontakt telefoniczny.

W kalkulatorze zaznaczone są wyraźnie pytania, na które trzeba odpowiedzieć, a także obowiązkowe zgody.

W przypadku wyboru rodzaju samochodu Link4 zastosował ciekawe rozwiązanie. Można mianowicie wybrać, czy marki mają być wyświetlane alfabetycznie czy też najpierw mają się wyświetlić popularne marki. Dzięki temu możesz dopasować formularz do swoich potrzeb. Po wybraniu konkretnego modelu wyświetla się wyposażenie danego samochodu. Dzięki temu można od razu sprawdzić, czy wszystko jest zgodne ze stanem faktycznym.

Jak wygląda zakup ubezpieczenia OC w kalkulatorze OC Link4?

Po wykonaniu kalkulacji Link4 przedstawia propozycje pakietów ubezpieczeń, które można swobodnie edytować i dodawać kolejne polisy.

Polecamy

Porównaj składkę w Link4 z wieloma innymi ubezpieczycielami.

Kalkulatory towarzystw