Kalkulator OC Uniqa

Uniqa

Kalkulator OC/AC Uniqa na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie bardzo przejrzystego i przystępnego. Sprawdzamy, czy za tym korzystnym pierwszym wrażenie kryje się faktycznie użyteczne narzędzie.

Jakie dane trzeba podać w kalkulatorze OC Uniqa?

W szybkim wypełnieniu formularza pomaga fakt, że w kalkulatorze od razu zaznaczone są pola obowiązkowe.

Ciekawe rozwiązanie zastosowano w przypadku pytania o rodzaj ubezpieczanego samochodu. Pojazd można bowiem wyszukać na podstawie numeru rejestracyjnego, numeru VIN albo wybrać go z listy. Niestety ta ostatnia opcja trwa dość długo, ponieważ po każdym pytaniu system analizuje odpowiedź. Na dodatek wszystkie marki są wymienione alfabetycznie w przeciwieństwie do wielu kalkulatorów, w których te najpopularniejsze auta są wymienione na górze.

Jaka pomoc jest dostępna w kalkulatorze OC Uniqa?

Kalkulator OC Uniqa zawiera wiele wskazówek do pytań oraz graficznych podpowiedzi. W dowolnym momencie można także zamówić rozmowę telefoniczną z konsultantem ubezpieczyciela.

Jak wygląda zakup ubezpieczenia OC w kalkulatorze OC Uniqa?

Strona z wynikami kalkulacji jest także bardzo przejrzysta. W przypadku każdego pakietu opisano dokładnie, jakie elementy on zawiera.

W przypadku ubezpieczenia AC istnieje także możliwość modyfikacji niektórych warunków, dzięki czemu można dopasować polisę do swoich potrzeb.

Polecamy

Porównaj składkę w Uniqa z wieloma innymi ubezpieczycielami.

Kalkulatory towarzystw